Ieškome asmeninių slaugytojų pas klientą namuose!

  • 1500.00 Euro €
  • Published date: 2023/07/08
    • Kauno rajonas, Kauno apskritys, Lietuva

Darbo pobūdis:
Mūsų įmonė, specializuojasi asmeninės slaugos paslaugose. Ieškome atsakingų ir užsidegusių asmeninių slaugytojų), kurie galėtų palaikyti mūsų klientų gerovę ir padėti jiems įgyvendinti kasdienes veiklas. Siųlome darbą, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Airijoje, Austrijoje ir Anglijoje.
Jei esi paslaugus(-i) žmogus su dideliu noru padėti kitiems ir patirtimi šioje srityje, šis darbas gali būti puiki galimybė tau.
Pagrindinės atsakomybės:
Teikti asmeninę slaugą klientui, atsižvelgiant į jo(-jos) individualius poreikius ir pageidavimus.
Padėti klientui jo kasidieninėje veikloje, tokioje kaip higienos preižiūra, drabužių paruošimas, maisto gaminimas, pagaba valgant, pasirūpinti, jog gertų pakankamai skysčių, bendravimas, laisvaislaikio veiklos organizavimas, lydėti pas daktarus.
Užtikrinti, kad klientas saugiai ir patogiai jaustųsi savo namuose.
Palaikyti gerus santykius su klientu ir jo(-jos) šeima.
Stebėti kliento sveikatos būklę ir, jei reikia, pranešti apie bet kokią pokytį arba neatidėliotiną medicininę pagalbą.
Pacieto (-ės) namų švaros palaikymas ir maisto pirkimas.
Mes siūlome:
Stabilų darbą pagal sutartį.
Konkurencingą atlyginimą ir kelionės priemokas pagal atidirbtą laikotarpį.
Galimybę plėsti savo žinias ir įgūdžius slaugos srityje.
Draugišką ir remiančią darbo aplinką.
Reikalavimai darbuotojui
Ankstesnė patirtis asmeninės slaugos srityje būtų didelis pranašumas.
Puikios bendravimo ir taktinės gebėjimai.
Geros organizacijos ir laiko valdymo įgūdžiai.
Atsakingumas, kantrybė ir supratimas.
Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir veiksmingai sprendžiant situacijas.
Jei jaučiatės tinkamas(-a) šiam darbui ir norite padėti žmonėms, prašome siųsti savo gyvenimo aprašymą (CV) el. paštu į cv-lt@atena.org, ingrida.mileryte@atena.org arba susisiekite su mumis telefonu +37069072805, arba nemokama linija +37080080040.
Dėkojame už domėjimąsi ir laukiame Jūsų prisijungiant prie mūsų komandos!
Kontaktai:
Tel.: +37069072805
Nemokamam linija: +37080080040
El. paštas: cv-lt@atena.org, ingrida.mileryte@atena.org
Tinklalapio nuoroda: atena.sk/?_locale=lt
Atlyginimas:
1500-3000 €/mėn. į rankas
Tai prikalauso nuo kalbos lygio ir invidualiaus pasiūlymo darbuotojui.

Telefonas: +37069072805
El.paštas: ingrida.mileryte@atena.org
WWW adresas: https://atena.sk/
Vote
Result 0 votes
Ingrida
0 votes

Youtube video

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Skelbimo iškelimas

Iškelimas: Siųsk sms 1679 numerių, su tekstų skk1 5393, žinutės kaina 0,50 Eur

Naudinga informacija

  • Išvenkite apgavystės, mokėkite tiesioginiu pervedimu arba per PayPal
  • Niekada nemokėkite Western Union, Maneygram ar per kitas anonimiškas mokėjimo paslaugas
  • Niekada nepirkite prekių ar paslaugų iš kitų šalių. Nepriimkite banko čekių kaip mokėjimo formą.
  • Šio tinklapio administracija niekaip nėra susijusi su apmokėjimu tarp pirkėjo ir pardavėjo, negarantuoja prekių atsiuntimo, neteikia pirkėjo - pardavėjo apsaugos

Susiję skelbimai